arr3Dodatek školního řádu Dodatek školního řádu ,, Opatření Covid 19" Tento dokument stanovuje základní provozní... arr3Důležité informace k obnovení provozu Vážení rodiče, bezpečnost a zdraví dětí, zaměstnanců a Vaše, je pro nás prioritou. Samozřejmě to... arr3Obnova provozuV souvislosti s uvolňováním epidemiologických opatření je plánován termín obnovení provozu MŠ od 25.... arr3Prázdninový provozPrázdninový provoz na MŠ Bílenecké náměstí bude probíhat od 1. 7. do 10. 7. 2020. Péče o děti... arr3Úprava úplaty za vzděláváníVážení rodiče, ředitelka mateřské školy na základě přerušení provozu MATEŘSKÉ ŠKOLY Bílenecké... arr3Uzavření MŠUzavření mateřských škol provozovaných MČ Praha - Dolní Chabry Na základě rozhodnutí Rady Městské... arr3Potvrzení o ošetřování dítěteVážení rodiče, pro dobu uzavření našich MŠ budeme ,,Povrzení o ošetřování dítěte po dobu uzavření... arr3DOPORUČENÍ ŠKOLY KE KORONAVIRU:DOPORUČENÍ ŠKOLY KE KORONAVIRU:Školy a školská zařízení mají v případě výskytu podezření na šíření... arr3Hledáme učitelkuVzhledem k tomu, že nám odchází p. učitelka Zídková na mateřskou dovolenou, hledáme pro naši... arr3Změna v omlouvání dětíNOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA PRO OMLOUVÁNÍ DĚTÍ   KAŽDÁ TŘÍDA MÁ SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, NA KTERÉ VOLEJTE,...

» režim dne III. třídy
režim dne III. třída

I.třída  KLOKÁNCI

O děti se zde starají, hrají si a vzdělávají je - paní učitelky: Pavla Vítková (vedoucí detašované třídy), Blanka Jiříková a asistentka pedagoga Iva Vokurková. Pokud je potřeba pomáhá s dětmi teta Pavlína Hluší , která se stará o pořádek ve školce a školní jídelnu.

Zázemí naší třídy je v pravé části Chaberského dvora na Hrušovanském náměstí. Šatny jsou v přízemí budovy. Herna a ostatní zázemí máme v I.patře.

Rámcové uspořádání dne je následující, neměná je pouze doba jídla, dobu ostatních činností lze aktuálně upravit:

7,00 – 8,00 - scházení dětí

7,00 - 8,30 -volné hry, spontánní a zájmové činnosti, individuální práce s dětmi, skupinová a průběžná zaměstnání, pohybové činnosti (cvičení, pohybové hry), osobní hygiena,

8,30 – 9,00 - dopolední svačina

9,00 – 9,30 - aktivity dětí řízené pedagogickými pracovníky (frontální nebo skupinové) zaměřené na rozvoj osobnosti dítěte v oblasti biologické, psychologické, interpersonální, sociálně kulturní, environmentální; individuální činnosti

9,30 – 11,30 - příprava na pobyt venku, pobyt venku, jeho čas je ovlivněn počasím, popřípadě náhradní činnost, návrat, hygiena, příprava na oběd

11,30 – 12,00 - oběd

12,00 – 14,30 - hygiena, odpočinek,

14,30 – 17,00 - svačina, odpolední zájmové činnosti dětí, aktivity řízené pedagogem, v případě vhodného počasí pobyt venku,

Povinné předškolní vzdělávání s povinnou dobou docházky do mateřské školy - 4 hodiny denně probíhá

v době od 8 do 12hodin.

NDliMm