arr3Dodatek školního řádu Dodatek školního řádu ,, Opatření Covid 19" Tento dokument stanovuje základní provozní... arr3Důležité informace k obnovení provozu Vážení rodiče, bezpečnost a zdraví dětí, zaměstnanců a Vaše, je pro nás prioritou. Samozřejmě to... arr3Obnova provozuV souvislosti s uvolňováním epidemiologických opatření je plánován termín obnovení provozu MŠ od 25.... arr3Prázdninový provozPrázdninový provoz na MŠ Bílenecké náměstí bude probíhat od 1. 7. do 10. 7. 2020. Péče o děti... arr3Úprava úplaty za vzděláváníVážení rodiče, ředitelka mateřské školy na základě přerušení provozu MATEŘSKÉ ŠKOLY Bílenecké... arr3Uzavření MŠUzavření mateřských škol provozovaných MČ Praha - Dolní Chabry Na základě rozhodnutí Rady Městské... arr3Potvrzení o ošetřování dítěteVážení rodiče, pro dobu uzavření našich MŠ budeme ,,Povrzení o ošetřování dítěte po dobu uzavření... arr3DOPORUČENÍ ŠKOLY KE KORONAVIRU:DOPORUČENÍ ŠKOLY KE KORONAVIRU:Školy a školská zařízení mají v případě výskytu podezření na šíření... arr3Hledáme učitelkuVzhledem k tomu, že nám odchází p. učitelka Zídková na mateřskou dovolenou, hledáme pro naši... arr3Změna v omlouvání dětíNOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA PRO OMLOUVÁNÍ DĚTÍ   KAŽDÁ TŘÍDA MÁ SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, NA KTERÉ VOLEJTE,...

» režim dne II. třídy
režim dne II. třída

II.třída - SOVIČKY

O děti zde pečují:

p. učitelka Dana Mitošinková, p. ředitelka Lenka Nikodýmová a školní asistentka Monika Šefrnová. Pokud je potřeba, vypomůže teta Pavla Javůrková, která se jinak stará o pořádek v celé školičce.

Naše třída se nachází ve II.patře

Školní jídelnu máme v přízemí, kde se střídáme se ŽELVIČKAMI.

Rámcové uspořádání dne je následující, neměná je pouze doba jídla, dobu ostatních činností lze aktuálně upravit:

7,00 – 8,00 - scházení dětí (do 7,30 v I.třídě)

7,00 - 9, 00 - volné, spontánní, zájmové činnosti, individuální práce s dětmi, skupinová a průběžná zaměstnání, pohybové činnosti (cvičení, pohybové hry), osobní hygiena, v 7,30 si přebírá děti učitelka z II. třídy a přechází do své třídy.

9,00 – 9,30 - dopolední svačina

9,30 – 10,00 - aktivity dětí řízené pedagogickými pracovníky (frontální nebo skupinové) zaměřené na rozvoj osobnosti dítěte v oblasti biologické, psychologické, interpersonální, sociálně kulturní, environmentální; individuální činnosti

10,00 – 12,00 - příprava na pobyt venku, pobyt venku, jeho čas je ovlivněn počasím, popřípadě náhradní činnost, návrat, hygiena, příprava na oběd

12,00 – 12,30 - oběd

12,30 – 14,30 - hygiena, odpočinek,

14,30 – 17,00 - svačina, odpolední zájmové činnosti dětí, aktivity řízené pedagogem, v případě vhodného počasí pobyt venku, v 15,30 předává učitelka děti z II. třídy do I.třídy

Povinné předškolní vzdělávání s povinnou dobou docházky do mateřské školy - 4 hodiny denně probíhá v době od 8 do 12hodin.

MWIyMGI0Yj