arr3Předškolní vzděláváníVážení rodiče, jelikož termín znovuotevření školiček zatím nelze odhadnout, našim předškoláčkům je... arr3Úprava úplaty za vzděláváníVážení rodiče, vzhledem k přerušení provozu naší mateřské školy, na záladě rozhodnutí MČ Praha -... arr3Uzavření MŠUzavření mateřských škol provozovaných MČ Praha - Dolní Chabry Na základě rozhodnutí Rady Městské... arr3Potvrzení o ošetřování dítěteVážení rodiče, pro dobu uzavření našich MŠ budeme ,,Povrzení o ošetřování dítěte po dobu uzavření... arr3DOPORUČENÍ ŠKOLY KE KORONAVIRU:DOPORUČENÍ ŠKOLY KE KORONAVIRU:Školy a školská zařízení mají v případě výskytu podezření na šíření... arr3Hledáme učitelkuVzhledem k tomu, že nám odchází p. učitelka Zídková na mateřskou dovolenou, hledáme pro naši... arr3Změna v omlouvání dětíNOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA PRO OMLOUVÁNÍ DĚTÍ   KAŽDÁ TŘÍDA MÁ SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, NA KTERÉ VOLEJTE,...

» režim dne I. třídy
režim dne I. třída

I.třída - ŽELVIČKY

S dětmi si hrají a děti vzdělávají 2 paní učitelky.

P.učitelka Taťána Teclová a p.učitelka Alžběta Kalendová, když je potřeba více rukou pomáhá teta Pavla Javůrková

Naše třída se nachází v I. patře, ve školce na Bíleneckém náměstí

Školní jídelnu máme v přízemí, kde se střídáme se SOVIČKAMI.

Rámcové uspořádání dne je následující, neměná je pouze doba jídla, dobu ostatních činností lze aktuálně upravit:

7,00 – 8,00 - scházení dětí,

7,00 - 8,30 volné, spontánní, zájmové činnosti, individuální práce s dětmi, skupinová a průběžná zaměstnání, pohybové činnosti (cvičení, pohybové hry), osobní hygiena,  v 7,30 si přebírá děti učitelka z II. třídy a přechází do své třídy.

8,30 – 9,00 - dopolední svačina

9,00 – 9,30 - aktivity dětí řízené pedagogickými pracovníky (frontální nebo skupinové) zaměřené na rozvoj osobnosti dítěte v oblasti biologické, psychologické, interpersonální, sociálně kulturní, environmentální; individuální činnosti

9,30 – 11,30 - příprava na pobyt venku, pobyt venku, jeho čas je ovlivněn počasím, popřípadě náhradní činnost, návrat, hygiena, příprava na oběd

11,30 – 12,00 - oběd

12,00 – 14,30 - hygiena, odpočinek,

14,30 – 17,00 - svačina, odpolední zájmové činnosti dětí, aktivity řízené pedagogem, v případě vhodného počasí pobyt venku, v 15,30 předává učitelka děti z II. třídy do I.třídy

Povinné předškolní vzdělávání s povinnou dobou docházky do mateřské školy - 4 hodiny denně probíhá v době od 8 do 12hodin.

OWZjOT