arr3Změna v omlouvání dětíNOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA PRO OMLOUVÁNÍ DĚTÍ   KAŽDÁ TŘÍDA MÁ SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, NA KTERÉ VOLEJTE,... arr3Testy školní zralosti  Vážení rodiče, dne 30. 1. 2020 přijde na naše mateřské školy obvodní psycholožka -  Mgr....

» režim dne I. třídy
režim dne I. třída

I.třída - ŽELVIČKY

S dětmi si hrají a děti vzdělávají 2 paní učitelky.

P.učitelka Taťána Teclová a p.učitelka Alžběta Kalendová, když je potřeba více rukou pomáhá teta Pavla Javůrková

Naše třída se nachází v I. patře, ve školce na Bíleneckém náměstí

Školní jídelnu máme v přízemí, kde se střídáme se SOVIČKAMI.

Rámcové uspořádání dne je následující, neměná je pouze doba jídla, dobu ostatních činností lze aktuálně upravit:

7,00 – 8,00 - scházení dětí,

7,00 - 8,30 volné, spontánní, zájmové činnosti, individuální práce s dětmi, skupinová a průběžná zaměstnání, pohybové činnosti (cvičení, pohybové hry), osobní hygiena,  v 7,30 si přebírá děti učitelka z II. třídy a přechází do své třídy.

8,30 – 9,00 - dopolední svačina

9,00 – 9,30 - aktivity dětí řízené pedagogickými pracovníky (frontální nebo skupinové) zaměřené na rozvoj osobnosti dítěte v oblasti biologické, psychologické, interpersonální, sociálně kulturní, environmentální; individuální činnosti

9,30 – 11,30 - příprava na pobyt venku, pobyt venku, jeho čas je ovlivněn počasím, popřípadě náhradní činnost, návrat, hygiena, příprava na oběd

11,30 – 12,00 - oběd

12,00 – 14,30 - hygiena, odpočinek,

14,30 – 17,00 - svačina, odpolední zájmové činnosti dětí, aktivity řízené pedagogem, v případě vhodného počasí pobyt venku, v 15,30 předává učitelka děti z II. třídy do I.třídy

Povinné předškolní vzdělávání s povinnou dobou docházky do mateřské školy - 4 hodiny denně probíhá v době od 8 do 12hodin.

OGU4OGFkZ