arr3Dodatek školního řádu Dodatek školního řádu ,, Opatření Covid 19" Tento dokument stanovuje základní provozní... arr3Důležité informace k obnovení provozu Vážení rodiče, bezpečnost a zdraví dětí, zaměstnanců a Vaše, je pro nás prioritou. Samozřejmě to... arr3Obnova provozuV souvislosti s uvolňováním epidemiologických opatření je plánován termín obnovení provozu MŠ od 25.... arr3Prázdninový provozPrázdninový provoz na MŠ Bílenecké náměstí bude probíhat od 1. 7. do 10. 7. 2020. Péče o děti... arr3Úprava úplaty za vzděláváníVážení rodiče, ředitelka mateřské školy na základě přerušení provozu MATEŘSKÉ ŠKOLY Bílenecké... arr3Uzavření MŠUzavření mateřských škol provozovaných MČ Praha - Dolní Chabry Na základě rozhodnutí Rady Městské... arr3Potvrzení o ošetřování dítěteVážení rodiče, pro dobu uzavření našich MŠ budeme ,,Povrzení o ošetřování dítěte po dobu uzavření... arr3DOPORUČENÍ ŠKOLY KE KORONAVIRU:DOPORUČENÍ ŠKOLY KE KORONAVIRU:Školy a školská zařízení mají v případě výskytu podezření na šíření... arr3Hledáme učitelkuVzhledem k tomu, že nám odchází p. učitelka Zídková na mateřskou dovolenou, hledáme pro naši... arr3Změna v omlouvání dětíNOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA PRO OMLOUVÁNÍ DĚTÍ   KAŽDÁ TŘÍDA MÁ SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, NA KTERÉ VOLEJTE,...

» Jídelníček Hrušovanské
JÍDELNÍČEK OD 25. 5. DO 29. 5. 2020

Přesnídávka         Chléb s ramou, zelenina, čaj (alergen 1,7)

Oběd                     Polévka italská tomatová s těstovinami (alergen 1,3,7)

Kuskus s masem, baby karotkou a bylinkami, sýr, čaj (alergen 1,6,7)

Svačina                 Kornspitz, ovoce, kakao (alergen 1,7)

Přesnídávka         Loupáček, ovoce, nesquik (alergen 1,7)

Oběd                     Polévka z pohankové krupice (alergen 3,7,9,10)

Domácí krůtí sekaná s mozaikou, bramborová kaše, okurka, čaj (alergen 1,3,7)

Svačina                 Rohlík s lučinou, zelenina, čaj (alergen 1,7)

Středa

Přesnídávka         Zdibský chléb se šunkovým sýrem, zelenina, mléko (alergen 1,7)

Oběd                     Polévka staročeská kulajda (alergen 1,3,7)

Kuřecí přírodní plátek, brambory, čaj (alergen 7)

Svačina                 Houska s gervais, ovoce, sirup (alergen 1,7)

Přesnídávka         Karlovarský rohlík, zelenina, bílá káva (alergen 1,7)

Oběd                     Polévka hovězí vývar se zeleninou a játrovou rýží (alergen 1,3,7,9)

Šťavnatá vepřová pečínka zdobená sýrem, šťouchané brambory, čaj (alergen 6,7)

Svačina                 Chléb s pomazánkovým máslem, ovoce, čaj (alergen 1,7)

Pátek

Přesnídávka         Chléb  Šumava s plátkovým sýrem, zelenina, čaj (alergen 1,7)

Oběd                     Polévka Minestrone (alergen 1,3,7,9)

Čočka na kyselo s vejcem natvrdo, okurka , čaj (alergen 1,3)

Svačina                 Dalamánek, mléko, ovoce (alergen 1,7)

Změna jídelníčku vyhrazena

YzQ2ODM4