arr3Dodatek školního řádu Dodatek školního řádu ,, Opatření Covid 19" Tento dokument stanovuje základní provozní... arr3Důležité informace k obnovení provozu Vážení rodiče, bezpečnost a zdraví dětí, zaměstnanců a Vaše, je pro nás prioritou. Samozřejmě to... arr3Obnova provozuV souvislosti s uvolňováním epidemiologických opatření je plánován termín obnovení provozu MŠ od 25.... arr3Prázdninový provozPrázdninový provoz na MŠ Bílenecké náměstí bude probíhat od 1. 7. do 10. 7. 2020. Péče o děti... arr3Úprava úplaty za vzděláváníVážení rodiče, ředitelka mateřské školy na základě přerušení provozu MATEŘSKÉ ŠKOLY Bílenecké... arr3Uzavření MŠUzavření mateřských škol provozovaných MČ Praha - Dolní Chabry Na základě rozhodnutí Rady Městské... arr3Potvrzení o ošetřování dítěteVážení rodiče, pro dobu uzavření našich MŠ budeme ,,Povrzení o ošetřování dítěte po dobu uzavření... arr3DOPORUČENÍ ŠKOLY KE KORONAVIRU:DOPORUČENÍ ŠKOLY KE KORONAVIRU:Školy a školská zařízení mají v případě výskytu podezření na šíření... arr3Hledáme učitelkuVzhledem k tomu, že nám odchází p. učitelka Zídková na mateřskou dovolenou, hledáme pro naši... arr3Změna v omlouvání dětíNOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA PRO OMLOUVÁNÍ DĚTÍ   KAŽDÁ TŘÍDA MÁ SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, NA KTERÉ VOLEJTE,...

» Jídelníček Bílenecké
JÍDELNÍČEK OD 25. 5. DO 29. 5. 2020

Pondělí

Přesnídávka         Žitný chléb s tuňákovou pomazánkou, okurka, mléko (alergen 1,4,)

Oběd                     Polévka slepičí s drobením (alergen 1,3,7,9)

Sladké knedlíky se zakysanou smetanou, čaj (alergen 1,3,7)

Svačina                 Houska se sýrem APETITO, granko, jablko (alergen 1,7)

Přesnídávka         Tousty se sýrem a šunkou, kakao, paprika (alergen 1,7)

Oběd                     Polévka rajská s těstovinou (alergen 1,7)

Vepřové nudličky na žampionech, rýže, čaj (alergen 1,7)

Svačina                 Dalamánek s máslem, nesquik, hruška (alergen 1,7)

Přesnídávka         Ovocná přesnídávka, piškoty, mléko (alergen 1,7)

Oběd                    Polévka zeleninová s pohankou (alergen 1,7)

Špagety se sýrem, čaj (alergen 1,3,7)

Svačina                Sýrový rohlík, ochucené mléko, banán (alergen 1,7)

Přesnídávka         Veka s česnekovou pomazánkou, rajče, mléko (alergen 1,7)

Oběd                    Polévka gulášová (alergen 1,9)

Lososové nugetky s bramborem, červená řepa, čaj (alergen 1,4,7)

Svačina                Žitný chléb s pomazánkovým máslem, kedlubna, mléko (alergen 1,7)

Pátek

Přesnídávka         Chléb  s máslem, vařené vejce, bílá káva, okurka (alergen 1,3,7)

Oběd                     Polévka pórková s kapáním (alergen 1,3,7,9)

Kuře na paprice, houskový knedlík, čaj (alergen 1,3,7)

Svačina                 Loupáček, kakao, ovoce (alergen 1,7)

Změna jídelníčku vyhrazena

OGFhNjZkZD