arr3! Vyšetření zraku - upřesnění !  Vážení rodiče, dne 24. 10. 2019 bude na naší školce probíhat bezplatné vyšetření zraku u dětí... arr3Podzimní prázdniny v ZŠVážení rodiče, 28. 10. je státní svátek, na který navazují 29. a 30. 10. na základních školách... arr3Kroužky v MŠANGLIČTINA - každou středu od 15.40 do 16.20 hodin. POHYBOVÁ PRŮPRAVA - každé úterý od 15,15 do... arr3Hrátky s přírodninamiPo celou dobu měsíce října budou na školičkách probíhat ,, Hrátky s přírodninami". Budeme tvořit,... arr3Naučný program ve školičceDne 23.10.2019 dopoledne budou na jednotlivých třídách probíhat programy ,,Šifra mistra Brailla". ... arr3Kelímky na pitíVážení rodiče, přineste dětem do školky vlastní kelímky na pití, abychom nemuseli používat... arr3Strašidlácký denDne 31.10. 2019 budeme mít na školičkách ,,Strašidlácký den". Děti, které budou chtít přijdou do... arr3Informace z třídní schůzkyNejdůležitější informace z třídní schůzky -       rodiče se seznámí se Školním řádem a jeho... arr3Co do školky potřebuji Maminko a tatínku, do školky mi prosím přineste: - náhradní převlečení, které zůstane... arr3Výše úplaty za vzdělávání pro šk.r.2019/2020  Mateřská škola Bílenecké nám. Bílenecké náměstí 33/1,MČ Dolní Chabry – Praha 8, 184 00 Tel.:...

» Provozní řád školní jídelny
Provozní řád školní jídelny

pro strávníky

1. Povinnost stravování v mateřské škole je stanovena pro všechny děti, které

jsou v době podávání jídla přítomny.

2. Jídlo pro děti mateřské školy je podáváno 3x denně a mezi jednotlivými jídly

nesmí časový odstup přesáhnout 3 hodiny.

Režim stravování:

doba podávání dopolední svačiny   8,30 -   9,00 hod - I. a III. třída     9,00 - 9,30 hod. - II.tř.

doba podávání oběda                     11,30 - 12,00 hod. - I. a III.třída    12,00 - 12,30 hod - II.tř.

doba podávání odpolední svačiny  14,30 - 15,00 hod.  -všechny třídy

3. Stravné se platí zálohově na celý měsíc dopředu. Částka odpovídající součinu počtu  dní provozu mateřské školy a ceny celodenního (polodenního) stravného je ponížená o přeplatek stravného z předchozího měsíce. Stravné se platí složenkou nebo převodem vždy do desátého v měsíci.

Odhlášení stravy je možné den předem nebo v týž den ráno do 8 hod.jen v MŠ Bílenecké nám.

MŠ Hrušovanské nám. je nutné odhlášení stravy den předem nejpozději do 12,30 hod. Vyzvedávání obědů je možné pouze první den nepřítomnosti dítěte od 10,30 hod. do 11 hod. téhož dne.

Úřední hodiny vedoucí školní jídelny po dohodě v úterý a čtvrtek  v dopoledních hodinách.

Pokud strávník nezaplatí včas, nebude mu podána strava.

4. Na konci školního roku se přeplatek stravného převádí do následujícího školního roku, v případě ukončení docházky je přeplatek vrácen na bankovní účet strávníka.

5. Polévka je podávána u stolu. Poté děti přistoupí k výdejní lince, kde obdrží

jídlo. Lžíce a pití je již připraveno na stolech. Příbory si připravují děti. Po

konzumaci si strávník vše odnese na vyčleněný pult.

6. Strávníci se v jídelně chovají ukázněně, ohleduplně a v souladu

s hygienickými a společenskými pravidly při stravování.

7. Jakékoliv závady, ať technického nebo hygienického charakteru okamžitě

nahlásí příslušnému dozoru nebo kuchařce u výdejního pultu.

8. Při nevolnosti nebo zranění jsou strávníci povinni okamžitě tuto skutečnost

nahlásit dozoru v jídelně

9. Odnášení potravin z prostoru školní jídelny do budovy školky je zakázáno.

Pod dozorem může být odneseno pouze ovoce.

10. Jídelní lístek je vyvěšován pro rodiče na chodbě v šatně dětí.

11. Pokud mají rodiče připomínky ke školnímu stravováním, mohou se vždy

obrátit na vedoucí školní jídelny v úředních hodinách.

V Praze dne 31.8.2019

Simona Vlčková