arr3Změna v omlouvání dětíNOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA PRO OMLOUVÁNÍ DĚTÍ   KAŽDÁ TŘÍDA MÁ SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, NA KTERÉ VOLEJTE,... arr3Testy školní zralosti  Vážení rodiče, dne 30. 1. 2020 přijde na naše mateřské školy obvodní psycholožka -  Mgr....

» Platby

Výše úplaty za vzdělávání pro školní rok 2019/2020 je stanovena ve výši 900,- Kč pro děti s běžnou docházkou

Úplata za školné plaťte převodem na účet č. 181292777/0300

Je možné zaplatit i více měsíců na jednou

Úplata za kalendářní měsíc je splatná do 15. dne stávajícho měsíce

Děti, které dovršily pěti let (předškolní děti) se vzdělávají bezúplatně, a to až do odchodu do základní školy

Pro děti, které se zúčastní předčasného zápisu do základní školy bezúplatnost neplatí

Platba za stravné viz.oddíl Školní jídelna

U obou plateb je vždy nutné uvádět variabilní symbol dítěte, který mu byl na začátku školního roku přidělen. Pokud chcete platby posílat společně převodem uveďte do poznámek plateb - školné + stravné.

MzczNmFhY