arr3Dodatek školního řádu Dodatek školního řádu ,, Opatření Covid 19" Tento dokument stanovuje základní provozní... arr3Důležité informace k obnovení provozu Vážení rodiče, bezpečnost a zdraví dětí, zaměstnanců a Vaše, je pro nás prioritou. Samozřejmě to... arr3Obnova provozuV souvislosti s uvolňováním epidemiologických opatření je plánován termín obnovení provozu MŠ od 25.... arr3Prázdninový provozPrázdninový provoz na MŠ Bílenecké náměstí bude probíhat od 1. 7. do 10. 7. 2020. Péče o děti... arr3Úprava úplaty za vzděláváníVážení rodiče, ředitelka mateřské školy na základě přerušení provozu MATEŘSKÉ ŠKOLY Bílenecké... arr3Uzavření MŠUzavření mateřských škol provozovaných MČ Praha - Dolní Chabry Na základě rozhodnutí Rady Městské... arr3Potvrzení o ošetřování dítěteVážení rodiče, pro dobu uzavření našich MŠ budeme ,,Povrzení o ošetřování dítěte po dobu uzavření... arr3DOPORUČENÍ ŠKOLY KE KORONAVIRU:DOPORUČENÍ ŠKOLY KE KORONAVIRU:Školy a školská zařízení mají v případě výskytu podezření na šíření... arr3Hledáme učitelkuVzhledem k tomu, že nám odchází p. učitelka Zídková na mateřskou dovolenou, hledáme pro naši... arr3Změna v omlouvání dětíNOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA PRO OMLOUVÁNÍ DĚTÍ   KAŽDÁ TŘÍDA MÁ SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, NA KTERÉ VOLEJTE,...

» Platby

Výše úplaty za vzdělávání pro školní rok 2019/2020 je stanovena ve výši 900,- Kč pro děti s běžnou docházkou

Úplata za školné plaťte převodem na účet č. 181292777/0300

Je možné zaplatit i více měsíců na jednou

Úplata za kalendářní měsíc je splatná do 15. dne stávajícho měsíce

Děti, které dovršily pěti let (předškolní děti) se vzdělávají bezúplatně, a to až do odchodu do základní školy

Pro děti, které se zúčastní předčasného zápisu do základní školy bezúplatnost neplatí

Platba za stravné viz.oddíl Školní jídelna

U obou plateb je vždy nutné uvádět variabilní symbol dítěte, který mu byl na začátku školního roku přidělen. Pokud chcete platby posílat společně převodem uveďte do poznámek plateb - školné + stravné.

ZDJlM2I