arr3Předškolní vzděláváníVážení rodiče, jelikož termín znovuotevření školiček zatím nelze odhadnout, našim předškoláčkům je... arr3Úprava úplaty za vzděláváníVážení rodiče, vzhledem k přerušení provozu naší mateřské školy, na záladě rozhodnutí MČ Praha -... arr3Uzavření MŠUzavření mateřských škol provozovaných MČ Praha - Dolní Chabry Na základě rozhodnutí Rady Městské... arr3Potvrzení o ošetřování dítěteVážení rodiče, pro dobu uzavření našich MŠ budeme ,,Povrzení o ošetřování dítěte po dobu uzavření... arr3DOPORUČENÍ ŠKOLY KE KORONAVIRU:DOPORUČENÍ ŠKOLY KE KORONAVIRU:Školy a školská zařízení mají v případě výskytu podezření na šíření... arr3Hledáme učitelkuVzhledem k tomu, že nám odchází p. učitelka Zídková na mateřskou dovolenou, hledáme pro naši... arr3Změna v omlouvání dětíNOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA PRO OMLOUVÁNÍ DĚTÍ   KAŽDÁ TŘÍDA MÁ SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, NA KTERÉ VOLEJTE,...

» Co do školky potřebuji
Co do školky potřebuji

Maminko a tatínku,

do školky mi prosím přineste:

- náhradní převlečení, které zůstane v šatně v mém pytli (spodní prádlo, tričko, tepláčky a ponožky)

- podepsané pyžamko (to – pokud budu ve školce spát)

- kartáček, kelímek a pastu na zuby – prosím podepsat lihovou fixou

- holinky a pláštěnku, také podepsané

- převlečení na zahrádku

Dále pak:

- papírové utěrky v rolích

- vlhké toaletní papíry a ubrousky

- papírové kapesníčky v krabičce

- malou a větší fotografii

- 3x lepidlo v tyčince nejlépe zn. KORES 20 g

Děkujeme, Vaše děti

Oblečení pro pobyt v MŠ dávejte dětem pohodlné, funkční a hlavně takové, které si děti umí samy obléknout.

Nepodepsané věci není možno dohledávat!

MDkxN