arr3Lampiónový průvodLampiónový průvod se uskuteční 12. 11. 2019 od 17 hodin. Milí rodiče a přátelé naší školičky, jak... arr3Čistíme si zoubkyDne 18.11.2019 dopoledne budeme mít na školičkách program ,,Čistíme si zoubky.... arr3Kelímky na pitíVážení rodiče, přineste dětem do školky vlastní kelímky na pití, abychom nemuseli používat... arr3Kroužky v MŠANGLIČTINA - každou středu od 15.40 do 16.20 hodin. POHYBOVÁ PRŮPRAVA - každé úterý od 15,15 do...

» Informace z třídní schůzky
Informace z třídní schůzky

Nejdůležitější informace z třídní schůzky

-       rodiče se seznámí se Školním řádem a jeho dodatkem, seznámení potvrdí svým podpisem na archu v šatně, Školní řád jsou povinni všichni dodržovat!

-       pro děti, které k 1. 9. dovršily  5 let platí povinné předškolní vzdělávání, které je až do vstupu do ZŠ bezplatné

-       doba vzdělávání pro děti s povinným předškolním vzděláváním je 4 hodiny denně v době od 8 do 12 hodin

-       každá nepřítomnost dětí s povinným předškolní vzděláváním musí být doložena písemně

-       rodiče si pro letošní školní rok odhlasovali výši příspěvku do Klubu rodičů

1600,- Kč a 2100,- Kč pro děti, které neplatí školné a za sourozence. Příspěvek je možné poslat na účet 181292777/0300 s uvedením var.symbolu a poznámky ,,klub rodičů“ nebo přinést v hotovosti průběžně do ředitelny školy, na Hruš.nám. do třídy p. učitelkám.  Platbu lze uhradit ve dvou splátkách, první do konce října a druhou do konce února.

-       jako zástupci tříd v Klubu rodičů zůstaly zvoleny:

za I. třídu paní Davídková, za II. třídu paní Dostálová a za III. třídu paní Dvořáková

-       každé dítě přinese do školky  -  kartáček a pastu na zuby – podepsané lihovou fixou (průběžně během roku je nutné je dětem kontrolovat a doplňovat),  papírové utěrky, papírové kapesníčky v krabičce, vlhké toaletní papíry, vlhké kapesníčky a 3 lepidla v tyčince nejlépe zn. Kores 20 g

-       v šatně, v pytlích budou mít děti náhradní spodní prádlo, tričko, ponožky, tepláčky, pláštěnku, holinky - uložte dětem do lavičky pod svým pytlem. Pokud bude dítě ve školce spát, přinese si pyžamko, které si každý pátek bere na vyprání domů.  Vše dětem podepište! Nepodepsané věci nelze dohledávat.

-       nenosit do školky hračky – pouze plyšáky na spaní

-       kroužky  - angličtina a tanečky jsou určeny pro předškolní děti, zájem o kroužek nahlásí rodiče učitelkám na své třídě

Žádám rodiče a ostatní návštěvníky naší školy, aby v prostorách školy a jejím okolí udržovali pořádek a vedli k tomu i své děti! Dbejte na bezpečnost a nepouštějte do budovy cizí osoby.

Mimo šatny vstupujte do dalších prostor pouze po odložení obuvi nebo s návleky.

Sledujte pravidelně informace na školních nástěnkách a webových stránkách naší školy!!!

Vítáme každou službu, sponzorský dar či spolupráci od Vás rodičů nebo přátel naší mateřské školy.

Příjemný školní rok 2019/2020

Vaše školka