arr3Předškolní vzděláváníVážení rodiče, jelikož termín znovuotevření školiček zatím nelze odhadnout, našim předškoláčkům je... arr3Úprava úplaty za vzděláváníVážení rodiče, vzhledem k přerušení provozu naší mateřské školy, na záladě rozhodnutí MČ Praha -... arr3Uzavření MŠUzavření mateřských škol provozovaných MČ Praha - Dolní Chabry Na základě rozhodnutí Rady Městské... arr3Potvrzení o ošetřování dítěteVážení rodiče, pro dobu uzavření našich MŠ budeme ,,Povrzení o ošetřování dítěte po dobu uzavření... arr3DOPORUČENÍ ŠKOLY KE KORONAVIRU:DOPORUČENÍ ŠKOLY KE KORONAVIRU:Školy a školská zařízení mají v případě výskytu podezření na šíření... arr3Hledáme učitelkuVzhledem k tomu, že nám odchází p. učitelka Zídková na mateřskou dovolenou, hledáme pro naši... arr3Změna v omlouvání dětíNOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA PRO OMLOUVÁNÍ DĚTÍ   KAŽDÁ TŘÍDA MÁ SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, NA KTERÉ VOLEJTE,...

»
Postup při zápisu do mateřské školy - změna

Informace o zápisu do Mateřské školy Bílenecké nám.,

Praha 8 – Dolní Chabry, Bílenecké náměstí 33

- pro šk. rok 2019/2020

Zápisy do Mateřských škol pro školní rok 2018/2019 budou probíhat ve středu 15. 5. 2019 od 15,00 do 17,00 hodin v Chaberském dvoře - Úřad městské části Praha - Dolní Chabry, Hrušovanské náměstí 253/5 v 1. patře

Postup zápisu do mateřské školy:

Zákonný zástupce dítěte si z webových stránek www.msbilenecke.cz vytiskne žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání a evidenčí list pro dítě v mateřské škole. (Viz - Zápis)

Pokud si někdo nemůže formuláře vytisknout, vyzvedne si je v termínu od pondělí 29.dubna do pátku 10.května 2019 v šatnách MŠ Bílenecké nebo MŠ Hrušovanské mezi 7,00 až 16,00 hodinou.

U zápisu zákonný zástupce dítěte předloží:

-  předem vyplněnou Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání podepsanou oběma rodiči

-  originál Evidenční list dítěte vyplněný, potvrzený lékařem a podepsaný oběma zákonnými zástupci

-  občanský průkaz žadatele

- rodný list dítě

- cizí státní příslušníci - rodný list dítěte nebo platný pas s povoleným pobytem delším než 90 dnů a platný pas zákonného zástupce

Školským obvodem - spádovost - Mateřské školy Bílenecké nám., Praha 8 Dolní Chabry je území městské části Praha - Dolní Chabry

K zápisu se zákonný zástupce může dostavit bez dítěte. Jedná se o administrativní úkon.

O přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání nerozhoduje pořadí podání žádost, ale stanovená  Kritéria mateřské školy Bílenecké nám., Praha 8 - Dolní Chabry, Bílenecké nám.33 pro přijímání dětí ke školnímu vzdělávání na školní rok 2019/2020.

Při zápisu obdrží zákonný zástupce registrační číslo dítěte, pod kterým bude v průběhu zápisu dítě vedeno.

Na zpracování údajů a vydání rozhodnutí o přijetí či nepřijetí dítěte má ředitelka MŠ 30 dní.

Seznam přijatých dětí vedených pod registračními čísly bude zveřejněn na dveřích budov MŠ 11. června 2019.

Rozhodnutí o přijetí či nepřijetí do MŠ si zákonný zástupce převezme osobně v ředitelně MŠ v úterý 11.6.2019 nebo ve středu 12.6.2019 v době od 13, 00 do 16,00 hodin.

V Praze 24. dubna 2019

Lenka Nikodýmová

Ředitelka školy

_________________________________________________________________________________________________________________________