arr3Změna v omlouvání dětíNOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA PRO OMLOUVÁNÍ DĚTÍ   KAŽDÁ TŘÍDA MÁ SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, NA KTERÉ VOLEJTE,... arr3Testy školní zralosti  Vážení rodiče, dne 30. 1. 2020 přijde na naše mateřské školy obvodní psycholožka -  Mgr....

»
Postup při zápisu do mateřské školy - změna

Informace o zápisu do Mateřské školy Bílenecké nám.,

Praha 8 – Dolní Chabry, Bílenecké náměstí 33

- pro šk. rok 2019/2020

Zápisy do Mateřských škol pro školní rok 2018/2019 budou probíhat ve středu 15. 5. 2019 od 15,00 do 17,00 hodin v Chaberském dvoře - Úřad městské části Praha - Dolní Chabry, Hrušovanské náměstí 253/5 v 1. patře

Postup zápisu do mateřské školy:

Zákonný zástupce dítěte si z webových stránek www.msbilenecke.cz vytiskne žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání a evidenčí list pro dítě v mateřské škole. (Viz - Zápis)

Pokud si někdo nemůže formuláře vytisknout, vyzvedne si je v termínu od pondělí 29.dubna do pátku 10.května 2019 v šatnách MŠ Bílenecké nebo MŠ Hrušovanské mezi 7,00 až 16,00 hodinou.

U zápisu zákonný zástupce dítěte předloží:

-  předem vyplněnou Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání podepsanou oběma rodiči

-  originál Evidenční list dítěte vyplněný, potvrzený lékařem a podepsaný oběma zákonnými zástupci

-  občanský průkaz žadatele

- rodný list dítě

- cizí státní příslušníci - rodný list dítěte nebo platný pas s povoleným pobytem delším než 90 dnů a platný pas zákonného zástupce

Školským obvodem - spádovost - Mateřské školy Bílenecké nám., Praha 8 Dolní Chabry je území městské části Praha - Dolní Chabry

K zápisu se zákonný zástupce může dostavit bez dítěte. Jedná se o administrativní úkon.

O přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání nerozhoduje pořadí podání žádost, ale stanovená  Kritéria mateřské školy Bílenecké nám., Praha 8 - Dolní Chabry, Bílenecké nám.33 pro přijímání dětí ke školnímu vzdělávání na školní rok 2019/2020.

Při zápisu obdrží zákonný zástupce registrační číslo dítěte, pod kterým bude v průběhu zápisu dítě vedeno.

Na zpracování údajů a vydání rozhodnutí o přijetí či nepřijetí dítěte má ředitelka MŠ 30 dní.

Seznam přijatých dětí vedených pod registračními čísly bude zveřejněn na dveřích budov MŠ 11. června 2019.

Rozhodnutí o přijetí či nepřijetí do MŠ si zákonný zástupce převezme osobně v ředitelně MŠ v úterý 11.6.2019 nebo ve středu 12.6.2019 v době od 13, 00 do 16,00 hodin.

V Praze 24. dubna 2019

Lenka Nikodýmová

Ředitelka školy

_________________________________________________________________________________________________________________________