arr3Předškolní vzděláváníVážení rodiče, jelikož termín znovuotevření školiček zatím nelze odhadnout, našim předškoláčkům je... arr3Úprava úplaty za vzděláváníVážení rodiče, vzhledem k přerušení provozu naší mateřské školy, na záladě rozhodnutí MČ Praha -... arr3Uzavření MŠUzavření mateřských škol provozovaných MČ Praha - Dolní Chabry Na základě rozhodnutí Rady Městské... arr3Potvrzení o ošetřování dítěteVážení rodiče, pro dobu uzavření našich MŠ budeme ,,Povrzení o ošetřování dítěte po dobu uzavření... arr3DOPORUČENÍ ŠKOLY KE KORONAVIRU:DOPORUČENÍ ŠKOLY KE KORONAVIRU:Školy a školská zařízení mají v případě výskytu podezření na šíření... arr3Hledáme učitelkuVzhledem k tomu, že nám odchází p. učitelka Zídková na mateřskou dovolenou, hledáme pro naši... arr3Změna v omlouvání dětíNOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA PRO OMLOUVÁNÍ DĚTÍ   KAŽDÁ TŘÍDA MÁ SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, NA KTERÉ VOLEJTE,...

» Personální obsazení
Personální obsazení školy

Pedagogický sbor:

I. třída

p. učitelka Pavla Kurková

p. učitelka Alžběta Zídková

II. třída

p. učitelka   Dana Mitošinková – jmenována zastupováním v době nepřítomnosti ředitelky v plném rozsahu

p. ředitelka  Lenka Nikodýmová

III. třída

p. učitelka   Pavla Vítková – pověřena vedoucí uč. detaš. pracoviště

p.učitelka    Blanka Jiříková

asistentka pedagoga Iva Vokurková

V rámci školního projektu financovaného EU - Šablony č.2 máme v tomto roce personální podporu MŠ - školní asistentku Moniku Šefrnovou

Provozní pracovníci:

ved.školní jídelny