arr3Předškolní vzděláváníVážení rodiče, jelikož termín znovuotevření školiček zatím nelze odhadnout, našim předškoláčkům je... arr3Úprava úplaty za vzděláváníVážení rodiče, vzhledem k přerušení provozu naší mateřské školy, na záladě rozhodnutí MČ Praha -... arr3Uzavření MŠUzavření mateřských škol provozovaných MČ Praha - Dolní Chabry Na základě rozhodnutí Rady Městské... arr3Potvrzení o ošetřování dítěteVážení rodiče, pro dobu uzavření našich MŠ budeme ,,Povrzení o ošetřování dítěte po dobu uzavření... arr3DOPORUČENÍ ŠKOLY KE KORONAVIRU:DOPORUČENÍ ŠKOLY KE KORONAVIRU:Školy a školská zařízení mají v případě výskytu podezření na šíření... arr3Hledáme učitelkuVzhledem k tomu, že nám odchází p. učitelka Zídková na mateřskou dovolenou, hledáme pro naši... arr3Změna v omlouvání dětíNOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA PRO OMLOUVÁNÍ DĚTÍ   KAŽDÁ TŘÍDA MÁ SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, NA KTERÉ VOLEJTE,...

» ŠVP

Školní vzdělávací program ,, Je nám hezky na světě"

Údaje o škole:

Název školy: Mateřská škola Bílenecké nám., příspěvková organizace

Adresa školy: Mateřská škola Bílenecké nám., Bílenecké náměstí 33, Praha 8 - Dolní Chabyr, 18400

Ředitelka školy: Lenka Nikodýmová

Kontakt: 284680836

web: www.msbilenecke.cz

e-mail: ms-bilenecke.nam@seznam.cz

Zřizovatel:

Název: Městská část Praha - Dolní Chabry

Právní forma: část obce

Adresa: Městská část Praha - Dolní Chabry, Hrušovanské náměstí 253/5, Praha 8 - Dolní Chabry, 184 00

Kontakt: 283 851 272

Školní vzdělávací program ,, Je nám hezky na světě" byl zpracován podle RVP MŠ

Platnost dokumentu od: 1.9.2017

ŠVP byl schválen pracovníky školy dne 31.8.2017

Školní vzdělávací program ,, Je nám hezky na světě"je v písemné i elektronické verzi k dispozici k prostudování v ředitelně mateřské školy.

ZGVkNDI5