arr3Změna v omlouvání dětíNOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA PRO OMLOUVÁNÍ DĚTÍ   KAŽDÁ TŘÍDA MÁ SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, NA KTERÉ VOLEJTE,... arr3Testy školní zralosti  Vážení rodiče, dne 30. 1. 2020 přijde na naše mateřské školy obvodní psycholožka -  Mgr....

» Omlouvání dětí

Omlouvání dětí s povinným předškolním vzděláváním

Zákonný zástupce dítěte povinně vzdělávaného, omlouvá dítě z povinného předškolního  vzdělávání co nejdříve a to telefonicky, e-mailem nebo jiným způsobem, nejpozději do 2 dnů s výjimkou prázdnin.

Omluva musí být vždy doložena písemně, buď předem, nebo nejpozději do  tří dnů nepřítomnosti.

Písemnou omluvu je možno podat buď:

• emailem s uvedením povinných údajů – jméno a příjmení dítěte, datum narození, třída, kterou dítě navštěvuje a důvod nepřítomnosti
  • vyplnit omluvenku, která je k dispozici na třídách, nebo v šatnách na mateřských školách (později budou ke stažení na webových stránkách naší školy) a předat ve třídě kam dítě dochází

Všechny omluvenky musí být evidovány. Zameškané hodiny musí učitelky hlásit ředitelce školy.

Viz. Školní řád

Omluvenka nepřítomnosti dítěte v MŠ ... ke stažení zde