arr3Lampiónový průvodLampiónový průvod se uskuteční 12. 11. 2019 od 17 hodin. Milí rodiče a přátelé naší školičky, jak... arr3Čistíme si zoubkyDne 18.11.2019 dopoledne budeme mít na školičkách program ,,Čistíme si zoubky.... arr3Kelímky na pitíVážení rodiče, přineste dětem do školky vlastní kelímky na pití, abychom nemuseli používat... arr3Kroužky v MŠANGLIČTINA - každou středu od 15.40 do 16.20 hodin. POHYBOVÁ PRŮPRAVA - každé úterý od 15,15 do...

» Omlouvání dětí

Omlouvání dětí s povinným předškolním vzděláváním

Zákonný zástupce dítěte povinně vzdělávaného, omlouvá dítě z povinného předškolního  vzdělávání co nejdříve a to telefonicky, e-mailem nebo jiným způsobem, nejpozději do 2 dnů s výjimkou prázdnin.

Omluva musí být vždy doložena písemně, buď předem, nebo nejpozději do  tří dnů nepřítomnosti.

Písemnou omluvu je možno podat buď:

• emailem s uvedením povinných údajů – jméno a příjmení dítěte, datum narození, třída, kterou dítě navštěvuje a důvod nepřítomnosti
  • vyplnit omluvenku, která je k dispozici na třídách, nebo v šatnách na mateřských školách (později budou ke stažení na webových stránkách naší školy) a předat ve třídě kam dítě dochází

Všechny omluvenky musí být evidovány. Zameškané hodiny musí učitelky hlásit ředitelce školy.

Viz. Školní řád

Omluvenka nepřítomnosti dítěte v MŠ ... ke stažení zde