arr3Předškolní vzděláváníVážení rodiče, jelikož termín znovuotevření školiček zatím nelze odhadnout, našim předškoláčkům je... arr3Úprava úplaty za vzděláváníVážení rodiče, vzhledem k přerušení provozu naší mateřské školy, na záladě rozhodnutí MČ Praha -... arr3Uzavření MŠUzavření mateřských škol provozovaných MČ Praha - Dolní Chabry Na základě rozhodnutí Rady Městské... arr3Potvrzení o ošetřování dítěteVážení rodiče, pro dobu uzavření našich MŠ budeme ,,Povrzení o ošetřování dítěte po dobu uzavření... arr3DOPORUČENÍ ŠKOLY KE KORONAVIRU:DOPORUČENÍ ŠKOLY KE KORONAVIRU:Školy a školská zařízení mají v případě výskytu podezření na šíření... arr3Hledáme učitelkuVzhledem k tomu, že nám odchází p. učitelka Zídková na mateřskou dovolenou, hledáme pro naši... arr3Změna v omlouvání dětíNOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA PRO OMLOUVÁNÍ DĚTÍ   KAŽDÁ TŘÍDA MÁ SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, NA KTERÉ VOLEJTE,...

» Omlouvání dětí

Omlouvání dětí s povinným předškolním vzděláváním

Zákonný zástupce dítěte povinně vzdělávaného, omlouvá dítě z povinného předškolního  vzdělávání co nejdříve a to telefonicky, e-mailem nebo jiným způsobem, nejpozději do 2 dnů s výjimkou prázdnin.

Omluva musí být vždy doložena písemně, buď předem, nebo nejpozději do  tří dnů nepřítomnosti.

Písemnou omluvu je možno podat buď:

• emailem s uvedením povinných údajů – jméno a příjmení dítěte, datum narození, třída, kterou dítě navštěvuje a důvod nepřítomnosti
  • vyplnit omluvenku, která je k dispozici na třídách, nebo v šatnách na mateřských školách (později budou ke stažení na webových stránkách naší školy) a předat ve třídě kam dítě dochází

Všechny omluvenky musí být evidovány. Zameškané hodiny musí učitelky hlásit ředitelce školy.

Viz. Školní řád

Omluvenka nepřítomnosti dítěte v MŠ ... ke stažení zde