arr3Lampiónový průvodLampiónový průvod se uskuteční 12. 11. 2019 od 17 hodin. Milí rodiče a přátelé naší školičky, jak... arr3Čistíme si zoubkyDne 18.11.2019 dopoledne budeme mít na školičkách program ,,Čistíme si zoubky.... arr3Kelímky na pitíVážení rodiče, přineste dětem do školky vlastní kelímky na pití, abychom nemuseli používat... arr3Kroužky v MŠANGLIČTINA - každou středu od 15.40 do 16.20 hodin. POHYBOVÁ PRŮPRAVA - každé úterý od 15,15 do...

Lampiónový průvod

Lampiónový průvod se uskuteční 12. 11. 2019 od 17 hodin.

Milí rodiče a přátelé naší školičky,

jak se již stalo tradicí i v letošním roce pořádá KLUB RODIČŮ při naší mateřské škole lampiónový průvod, kterým oslavíme den Sv. Martina.  Sejdeme se (děti v doprovodu svých rodičů) chvíli před sedmnáctou hodinou u místního hřbitova s vlastními lampiónky a vyčkáme na příjezd Martina na ,,bílém koni“.  Ten se před hřbitovem zastaví a bude číst svůj odkaz.  Je proto nutné udržovat klid, aby se kůň nelekal a  děti čtení slyšely. Dále nás koník s Martinem povede ulicí Pod Zámečkem, kolem školky na Bíleneckém náměstí a stočí se na nádvoří Knorova statku, kde nám prostory pro tuto akci poskytne rodina Němcova. Zde bude připravené malé pohoštění, teplý čaj a dále je tam možnost zakoupení ostatního občerstvení dle nabídky. Zde naše putování skončí.  Kdo, a jak dlouho se bude chtít zdržet, záleží na každém z Vás.

Po celou dobu akce jste za své děti i sebe plně odpovědni. Prosíme proto všechny dospělé, aby pomáhali při čekání a dále při putování s lampiónky udržovat dostatečný klid a bezpečnost.

Kdo se chcete zúčastnit, přijďte hlavně včas, Sv. Martin s koněm přijíždí v 17, 00 hodin (po odjezdu autobusu) a nemůže na nikoho čekat!

Těšíme se!

Všichni z naší školky