arr3Úprava provozu od 8.6.2020Úprava organizace přijímání a vyzvedávání dětí od 8. 6. 2020   Od pondělí 8. 6. 2020 platí, že... arr3Dodatek školního řádu Dodatek školního řádu ,, Opatření Covid 19" Tento dokument stanovuje základní provozní... arr3Důležité informace k obnovení provozu Vážení rodiče, bezpečnost a zdraví dětí, zaměstnanců a Vaše, je pro nás prioritou. Samozřejmě to... arr3Obnova provozuV souvislosti s uvolňováním epidemiologických opatření je plánován termín obnovení provozu MŠ od 25.... arr3Prázdninový provozPrázdninový provoz na MŠ Bílenecké náměstí bude probíhat od 1. 7. do 10. 7. 2020. Péče o děti...

Co do školky potřebuji

Maminko a tatínku,

do školky mi prosím přineste:

- náhradní převlečení, které zůstane v šatně v mém pytli (spodní prádlo, tričko, tepláčky a ponožky)

- podepsané pyžamko (to – pokud budu ve školce spát)

- kartáček, kelímek a pastu na zuby – prosím podepsat lihovou fixou

- holinky a pláštěnku, také podepsané

- převlečení na zahrádku

Dále pak:

- papírové utěrky v rolích

- vlhké toaletní papíry a ubrousky

- papírové kapesníčky v krabičce

- malou a větší fotografii

- 3x lepidlo v tyčince nejlépe zn. KORES 20 g

Děkujeme, Vaše děti

Oblečení pro pobyt v MŠ dávejte dětem pohodlné, funkční a hlavně takové, které si děti umí samy obléknout.

Nepodepsané věci není možno dohledávat!

OTk5Z