arr3Úprava provozu od 8.6.2020Úprava organizace přijímání a vyzvedávání dětí od 8. 6. 2020   Od pondělí 8. 6. 2020 platí, že... arr3Dodatek školního řádu Dodatek školního řádu ,, Opatření Covid 19" Tento dokument stanovuje základní provozní... arr3Důležité informace k obnovení provozu Vážení rodiče, bezpečnost a zdraví dětí, zaměstnanců a Vaše, je pro nás prioritou. Samozřejmě to... arr3Obnova provozuV souvislosti s uvolňováním epidemiologických opatření je plánován termín obnovení provozu MŠ od 25.... arr3Prázdninový provozPrázdninový provoz na MŠ Bílenecké náměstí bude probíhat od 1. 7. do 10. 7. 2020. Péče o děti...

Úprava provozu od 8.6.2020

Úprava organizace přijímání a vyzvedávání dětí od 8. 6. 2020

Od pondělí 8. 6. 2020 platí, že rodiče své děti budou již doprovázet ke svým třídám.

V zájmu nás všech dodržujte i nadále hygienické pokyny vydané školou a to zejména:

před školou

- minimalizovat shromažďování osob před školou

- před školou dodržovat rozestupy 2 metry v souladu s krizovým nebo mimořádným opatřením

- pro všechny osoby nacházející se před budovou školy platí povinnost zakrytí úst a nosu

v prostorách školy

- doprovázející osoba se v prostorách školy pohybuje vždy v roušce a to pouze nezbytně

nutnou dobu

- dítě doprovází vždy jen jedna osoba

- doprovázející osoby u vchodu do budovy provedou dezinfekci rukou

- děti a pedagogičtí pracovníci mateřské školy roušky v prostorách školy nosit nemusí

- při příchodu do třídy si jde každé dítě nejprve řádně umýt ruce