arr3Úprava provozu od 8.6.2020Úprava organizace přijímání a vyzvedávání dětí od 8. 6. 2020   Od pondělí 8. 6. 2020 platí, že... arr3Dodatek školního řádu Dodatek školního řádu ,, Opatření Covid 19" Tento dokument stanovuje základní provozní... arr3Důležité informace k obnovení provozu Vážení rodiče, bezpečnost a zdraví dětí, zaměstnanců a Vaše, je pro nás prioritou. Samozřejmě to... arr3Obnova provozuV souvislosti s uvolňováním epidemiologických opatření je plánován termín obnovení provozu MŠ od 25.... arr3Prázdninový provozPrázdninový provoz na MŠ Bílenecké náměstí bude probíhat od 1. 7. do 10. 7. 2020. Péče o děti...

Důležité informace k obnovení provozu

Vážení rodiče, bezpečnost a zdraví dětí, zaměstnanců a Vaše, je pro nás prioritou. Samozřejmě to s sebou nese jistá omezení a režimová opatření. Proto Vás žádáme o seznámení s ,,Dodatkem školního řádu" a jeho dodržováním. Tímto děkujeme za pochopení a respektování stanovených podmínek. Věříme, že zvážíte všechny okolnosti a rozhodnete se ve prospěch svého dítěte.

Několik důležitých informací při obnovení provozu, které je důležité, aby jste respektovali:

• při předávání dětí budeme dodržovat striktní pravidla, která jsou podle manuálu vydaná MŠMT
  • při nástupu dítěte odevzdáte přebírajícímu personálu ,, Čestné prohlášení"
  • podepíšete seznámení se školním řádem
  • své dítě přivedete s batůžkem ve kterém bude mít uloženo převlečení do třídy, převlečení na zahradu, pyžamo, dvě roušky - vše uloženo zvlášť v igelitových sáčcích
  • batůžek si děti budou nosit do školky každý den
  • při předávání dětí urychlete loučení s dětmi
  • je nutné všechny děti přijmout do 8,15 hodin, po té nebudou již děti do školky přijaty
  • do školky přivádějte děti pouze naprosto zdravé

Věřím, že tuto neobvyklou situaci budeme zvládat s velkou dávkou tolerance, ohleduplnosti a všichni si konec školního roku ve zdraví užijeme.

MDlmN