MŠ Bílenecké náměstí  pohádková školička   

NOVINKY

arr3Dodatek školního řádu Dodatek školního řádu ,, Opatření Covid 19" Tento dokument stanovuje základní provozní... arr3Důležité informace k obnovení provozu Vážení rodiče, bezpečnost a zdraví dětí, zaměstnanců a Vaše, je pro nás prioritou. Samozřejmě to... arr3Obnova provozuV souvislosti s uvolňováním epidemiologických opatření je plánován termín obnovení provozu MŠ od 25.... arr3Prázdninový provozPrázdninový provoz na MŠ Bílenecké náměstí bude probíhat od 1. 7. do 10. 7. 2020. Péče o děti... arr3Úprava úplaty za vzděláváníVážení rodiče, ředitelka mateřské školy na základě přerušení provozu MATEŘSKÉ ŠKOLY Bílenecké... arr3Uzavření MŠUzavření mateřských škol provozovaných MČ Praha - Dolní Chabry Na základě rozhodnutí Rady Městské... arr3Potvrzení o ošetřování dítěteVážení rodiče, pro dobu uzavření našich MŠ budeme ,,Povrzení o ošetřování dítěte po dobu uzavření... arr3DOPORUČENÍ ŠKOLY KE KORONAVIRU:DOPORUČENÍ ŠKOLY KE KORONAVIRU:Školy a školská zařízení mají v případě výskytu podezření na šíření... arr3Hledáme učitelkuVzhledem k tomu, že nám odchází p. učitelka Zídková na mateřskou dovolenou, hledáme pro naši... arr3Změna v omlouvání dětíNOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA PRO OMLOUVÁNÍ DĚTÍ   KAŽDÁ TŘÍDA MÁ SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, NA KTERÉ VOLEJTE,...

KONTAKTY

MŠ Bílenecké nám. 33 Pohádková školička
Bílenecké náměstí 33
184 00 Praha-Dolní Chabry
tel: +420 733 667 131
napište nám


Úprava úplaty za vzdělávání

Vážení rodiče,

ředitelka mateřské školy na základě přerušení provozu MATEŘSKÉ ŠKOLY Bílenecké nám.,(podle vyhlášky č. 14/2005 Sb. o předškolním vzdělávání), stanovuje výši úplaty odpovídající rozsahu přerušení provozu MŠ takto:

Snížení úplaty za předškolní vzdělávání za měsíc březen na polovinu, za měsíc duben úplně .

Za měsíc květen se stanovuje úplata podle rozsahu přerušení provozu MŠ:

Pokud dítě nenastoupí docházku v MŠ, bude osvobozeno od platby školného – stejně tak v měsíci červnu.

Pokud dítě nastoupí docházku od 25.5., bude školné za květen dorovnáno z přeplatku z měsíce března, měsíc červen se pak bude hradit v plné výši.

 

OWUzMWM5