arr3Dodatek školního řádu Dodatek školního řádu ,, Opatření Covid 19" Tento dokument stanovuje základní provozní... arr3Důležité informace k obnovení provozu Vážení rodiče, bezpečnost a zdraví dětí, zaměstnanců a Vaše, je pro nás prioritou. Samozřejmě to... arr3Obnova provozuV souvislosti s uvolňováním epidemiologických opatření je plánován termín obnovení provozu MŠ od 25.... arr3Prázdninový provozPrázdninový provoz na MŠ Bílenecké náměstí bude probíhat od 1. 7. do 10. 7. 2020. Péče o děti... arr3Úprava úplaty za vzděláváníVážení rodiče, ředitelka mateřské školy na základě přerušení provozu MATEŘSKÉ ŠKOLY Bílenecké... arr3Uzavření MŠUzavření mateřských škol provozovaných MČ Praha - Dolní Chabry Na základě rozhodnutí Rady Městské... arr3Potvrzení o ošetřování dítěteVážení rodiče, pro dobu uzavření našich MŠ budeme ,,Povrzení o ošetřování dítěte po dobu uzavření... arr3DOPORUČENÍ ŠKOLY KE KORONAVIRU:DOPORUČENÍ ŠKOLY KE KORONAVIRU:Školy a školská zařízení mají v případě výskytu podezření na šíření... arr3Hledáme učitelkuVzhledem k tomu, že nám odchází p. učitelka Zídková na mateřskou dovolenou, hledáme pro naši... arr3Změna v omlouvání dětíNOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA PRO OMLOUVÁNÍ DĚTÍ   KAŽDÁ TŘÍDA MÁ SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, NA KTERÉ VOLEJTE,...

Úprava úplaty za vzdělávání

Vážení rodiče,

ředitelka mateřské školy na základě přerušení provozu MATEŘSKÉ ŠKOLY Bílenecké nám.,(podle vyhlášky č. 14/2005 Sb. o předškolním vzdělávání), stanovuje výši úplaty odpovídající rozsahu přerušení provozu MŠ takto:

Snížení úplaty za předškolní vzdělávání za měsíc březen na polovinu, za měsíc duben úplně .

Za měsíc květen se stanovuje úplata podle rozsahu přerušení provozu MŠ:

Pokud dítě nenastoupí docházku v MŠ, bude osvobozeno od platby školného – stejně tak v měsíci červnu.

Pokud dítě nastoupí docházku od 25.5., bude školné za květen dorovnáno z přeplatku z měsíce března, měsíc červen se pak bude hradit v plné výši.

OWUzMWM5