arr3Předškolní vzděláváníVážení rodiče, jelikož termín znovuotevření školiček zatím nelze odhadnout, našim předškoláčkům je... arr3Úprava úplaty za vzděláváníVážení rodiče, vzhledem k přerušení provozu naší mateřské školy, na záladě rozhodnutí MČ Praha -... arr3Uzavření MŠUzavření mateřských škol provozovaných MČ Praha - Dolní Chabry Na základě rozhodnutí Rady Městské... arr3Potvrzení o ošetřování dítěteVážení rodiče, pro dobu uzavření našich MŠ budeme ,,Povrzení o ošetřování dítěte po dobu uzavření... arr3DOPORUČENÍ ŠKOLY KE KORONAVIRU:DOPORUČENÍ ŠKOLY KE KORONAVIRU:Školy a školská zařízení mají v případě výskytu podezření na šíření... arr3Hledáme učitelkuVzhledem k tomu, že nám odchází p. učitelka Zídková na mateřskou dovolenou, hledáme pro naši... arr3Změna v omlouvání dětíNOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA PRO OMLOUVÁNÍ DĚTÍ   KAŽDÁ TŘÍDA MÁ SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, NA KTERÉ VOLEJTE,...

slide /fotky27944/slider/manip_P5161260.jpg

S platností od 16.3.2020 dojde k uzavření mateřských škol provozovaných MČ Praha-Dolní Chabry na základě nouzového stavu na území ČR vyhlášeného Vládou ČR.

dokument v pdf

Vítejte na stránkách mateřské školy

POVINNĚ ZVEŘEJŇOVANÉ INFORMACE PODLE ZÁKONA Č. 106/1999 SB.

V případě nepřístupnosti těchto internetových stránek se pro podrobnější informace, zejména pro osoby se zdravotním postižením, obraťte telefonicky na ředitelku MŠ Bílenecké náměstí  +420 733 667 131, nebo si informace vyžádejte osobně na adrese MŠ Bílenecké nám. 33 Pohádková školička, 184 00 Praha-Dolní Chabry

NjIwMDJj