Vážení rodiče, opět bude v naší mateřské škole provedeno screeningové vyšetření zraku dětí. Jde o projekt LIONS EYE. Vyšetření je prováděno přístrojem ADAPTICA 2 WIN a jde o včasné odhalení významných, především refrakčních (dioptrických) vad u dětí, a tím včasné zahájení léčby. Dítě není vystaveno stresu, neboť se měření provádí zde ve školce. Samotné vyšetření trvá několik vteřin. Pokud se u dítěte projeví nějaká odchylka, jsou rodiče do deseti dnů od vyšetření informováni a je jim doporučena návštěva dětského očního lékaře.

Kdo budete mít o toto vyšetření zájem, zapište své dítě do seznamu (a potvrďte svým podpisem), který mají p. učitelky na svých třídách.

Nejpozději do čtvrtka 30. 9. 2021.  


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/247122/virtual/www/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 970