arr3Upozornění - námořnická tričkaNámořnická trička, která jsme si vyrobili na škole v přírodě, je potřeba před prvním praním po rubu... arr3Kouzelník17.6. 2019 jdeme s dětmi na kouzelnické představení do Chaberského dvora... arr3Divadelní představení20.6.2019 jdme s dětmi do Chaberského dvora na divadelní představení ,,4 pohádky o jednom drakovi"... arr3Zahradní program s Cucínem24.6.2019 budeme mít na školní zahradě na Bíleneckém náměstí zahradní program s ,,Cucínem"... arr3SokolníciPoslední den v tomto školním roce - 28 6. 2019 nás ještě navštíví sokolníci se svými dravci a... arr3Znovu otevření fotogaleriePo projednání s odborníky, na základě souhlasného potvrzrní všech rodičů o zveřejňování fotografií... arr3Platby na prázdninový provoz Děti 3-5 let - platí školné i stravné Stravné... arr3Oznámení o letním provozuarr3Prázdninový provozVážení rodiče, pokud máte zájem o docházku vašich dětí během letních prázdnin od 1.7. do 12.7. 2019...

» LISTOPAD 2018
Jak Anička a Honzík pomáhali krtkovi ukládat přírodu k zimnímu spánku

Aničku a Honzíka kamarád krtek provede podzimní (sychravou listopadovou) přírodou. Společně pomůžou uložit zvířátka k zimnímu spánku a vyprovodí ptáky na dalekou cestu do teplých krajin. Budeme se připravovat na lampionový průvod. Přiblížit svátek sv. Martina nám pomohou dramatizace, básně, písně i činnosti pracovní a tvořivé. Abychom si tyto události ve zdraví užili, nezapomeneme se vhodně oblékat a pečovat o sebe. Koncem měsíce se také pomalu budeme připravovat na začátek adventního období.

Vzdělávací cíle:

-          vytváření zdravých životních návyků a postojů jako základů zdravého životního stylu

-          osvojení si poznatků a dovedností důležitých k podpoře zdraví, bezpečí, osobní pohody i pohody prostředí

-          rozvoj pohybových schopností a zdokonalování dovedností v oblasti hrubé i jemné motoriky

-          rozvoj kultivace mravního a estetického vnímání, cítění a prožívání

-          vytváření pozitivního vztahu i k intelektuálním činnostem a k učení, podpora a rozvoj zájmu o učení

-          rozvoj interaktivních a komunikativních dovedností verbálních a neverbálních

-          seznamování se, se světem lidí, kultury, umění, osvojení si základních poznatků o prostředí, v němž dítě žije vytvářet povědomí o mezilidských morálních hodnotách

-          seznamování s místem a prostředím, ve kterém dítě žije, a vytváření pozitivního vztahu k němu

Vzdělávací nabídky činností:

-          lokomoční pohybové činnosti (chůze), běh, skoky a poskoky, lezení

-          příležitosti a činnosti směřující k ochraně zdraví, osobního bezpečí a vytváření zdravých životních návyků