arr3Potvrzení o platbáchVážení rodiče, potvrzení o platbách školného za rok 2018 máte k vyzvednutí u učitelek na svých... arr3MasopustTradičně je u nás v obci pořádán dne 2.3.2019 MASOPUSTNÍ PRŮVOD. Naše školička půjde opět za... arr3Škola v příroděVážení rodiče, v šatnách vašich tříd máte vyvěšen formulář k předběžnému přihlášení vašich dětí na... arr3Jarní prázdninyV našem obvodu budou jarní prázdniny probíhat od 18. do 24.2.2019. Žádáme rodiče, aby na třídách... arr3Testy školní zralosti - úprava termínuJiž nám byl z PPP sdělen termín testů školní zralosti na našich mateřských školách a budou tedy... arr3FotogalerieBohužel z pezpečnostních důvodů nám pověřencem pro oblast GDPR bylo doporučeno fotogalerii naší...

» režim dne II. třídy
režim dne II. třída

II.třída - SOVIČKY

O děti zde pečují:

p. učitelka Dana Mitošinková, p. ředitelka Lenka Nikodýmová a asistentka pedagoga Monika Šefrnová. Pokud je potřeba, vypomůže teta Pavla Javůrková, která se jinak stará o pořádek v celé školičce.

Naše třída se nachází ve II.patře

Školní jídelnu máme v přízemí, kde se střídáme se ŽELVIČKAMI.

Rámcové uspořádání dne je následující, neměná je pouze doba jídla, dobu ostatních činností lze aktuálně upravit:

7,00 – 8,00 - scházení dětí (do 7,30 v I.třídě)

7,00 - 9, 00 - volné, spontánní, zájmové činnosti, individuální práce s dětmi, skupinová a průběžná zaměstnání, pohybové činnosti (cvičení, pohybové hry), osobní hygiena, v 7,30 si přebírá děti učitelka z II. třídy a přechází do své třídy.

9,00 – 9,30 - dopolední svačina

9,30 – 10,00 - aktivity dětí řízené pedagogickými pracovníky (frontální nebo skupinové) zaměřené na rozvoj osobnosti dítěte v oblasti biologické, psychologické, interpersonální, sociálně kulturní, environmentální; individuální činnosti

10,00 – 12,00 - příprava na pobyt venku, pobyt venku, jeho čas je ovlivněn počasím, popřípadě náhradní činnost, návrat, hygiena, příprava na oběd

12,00 – 12,30 - oběd

12,30 – 14,30 - hygiena, odpočinek,

14,30 – 17,00 - svačina, odpolední zájmové činnosti dětí, aktivity řízené pedagogem, v případě vhodného počasí pobyt venku, v 15,30 předává učitelka děti z II. třídy do I.třídy

Povinné předškolní vzdělávání s povinnou dobou docházky do mateřské školy - 4 hodiny denně probíhá v době od 8 do 12hodin.

YWFkZ