arr3Potvrzení o platbáchVážení rodiče, potvrzení o platbách školného za rok 2018 máte k vyzvednutí u učitelek na svých... arr3MasopustTradičně je u nás v obci pořádán dne 2.3.2019 MASOPUSTNÍ PRŮVOD. Naše školička půjde opět za... arr3Škola v příroděVážení rodiče, v šatnách vašich tříd máte vyvěšen formulář k předběžnému přihlášení vašich dětí na... arr3Jarní prázdninyV našem obvodu budou jarní prázdniny probíhat od 18. do 24.2.2019. Žádáme rodiče, aby na třídách... arr3Testy školní zralosti - úprava termínuJiž nám byl z PPP sdělen termín testů školní zralosti na našich mateřských školách a budou tedy... arr3FotogalerieBohužel z pezpečnostních důvodů nám pověřencem pro oblast GDPR bylo doporučeno fotogalerii naší...

Naše třídy

Rozdělení dětí do tříd - Počty k 1.9.2014

I. třída    ,,Želvičky“

24 dětí ve věku od 3 do 7 let

II. třída   ,,Sovičky“ -

24 dětí   ve věku od 3 do 7 let

lll. třída   ,,Klokánci“

24 dětí  ve věku od 3 do 7 let

Všechny třídy jsou heterogenní.

V tomto školním roce máme s odkladem povinné školní docházky v kolektivu:

v I.třídě 2 děti ve II. třídě 3 děti a ve III. řídě 1 dítě

Ve II. třídě se vzdělává žák se speciálními vzdělávacími potřebami se stanoveným podpůrným opatřním za pomoci asistenta pedagoga.

Při rozdělování dětí do tříd je respektováno přání rodičů. Děti jsou podle přání umísťovány se svými sourozenci či kamarády.

YWNhMjE4