arr3Potvrzení o platbáchVážení rodiče, potvrzení o platbách školného za rok 2018 máte k vyzvednutí u učitelek na svých... arr3MasopustTradičně je u nás v obci pořádán dne 2.3.2019 MASOPUSTNÍ PRŮVOD. Naše školička půjde opět za... arr3Škola v příroděVážení rodiče, v šatnách vašich tříd máte vyvěšen formulář k předběžnému přihlášení vašich dětí na... arr3Jarní prázdninyV našem obvodu budou jarní prázdniny probíhat od 18. do 24.2.2019. Žádáme rodiče, aby na třídách... arr3Testy školní zralosti - úprava termínuJiž nám byl z PPP sdělen termín testů školní zralosti na našich mateřských školách a budou tedy... arr3FotogalerieBohužel z pezpečnostních důvodů nám pověřencem pro oblast GDPR bylo doporučeno fotogalerii naší...

» Provozní řád školní jídelny
Provozní řád školní jídelny

pro strávníky

1. Povinnost stravování v mateřské škole je stanovena pro všechny děti, které

jsou v době podávání jídla přítomny.

2. Jídlo pro děti mateřské školy je podáváno 3x denně a mezi jednotlivými jídly

nesmí časový odstup přesáhnout 3 hodiny.

Režim stravování:

doba podávání dopolední svačiny   8,30 -   9,00 hod - I. a III. třída     9,00 - 9,30 hod. - II.tř.

doba podávání oběda                     11,30 - 12,00 hod. - I. a III.třída    12,00 - 12,30 hod - II.tř.

doba podávání odpolední svačiny  14,30 - 15,00 hod.  -všechny třídy

3. Stravné se platí zálohově na celý měsíc dopředu. Částka odpovídající součinu počtu  dní provozu mateřské školy a ceny celodenního (polodenního) stravného je ponížená o přeplatek stravného z předchozího měsíce. Stravné se platí složenkou nebo převodem vždy do desátého v měsíci.

Odhlášení stravy je možné den předem nebo v týž den ráno do 8 hod.jen v MŠ Bílenecké nám.

MŠ Hrušovanské nám. je nutné odhlášení stravy den předem nejpozději do 12,30 hod. Vyzvedávání obědů je možné pouze první den nepřítomnosti dítěte od 10,30 hod. do 11 hod. téhož dne.

Úřední hodiny vedoucí školní jídelny po dohodě v úterý a čtvrtek  v dopoledních hodinách.

Pokud strávník nezaplatí včas, nebude mu podána strava.

4. Na konci školního roku se přeplatek stravného převádí do následujícího školního roku, v případě ukončení docházky je přeplatek vrácen na bankovní účet strávníka.

5. Polévka je podávána u stolu. Poté děti přistoupí k výdejní lince, kde obdrží

jídlo. Lžíce a pití je již připraveno na stolech. Příbory si připravují děti. Po

konzumaci si strávník vše odnese na vyčleněný pult.

6. Strávníci se v jídelně chovají ukázněně, ohleduplně a v souladu

s hygienickými a společenskými pravidly při stravování.

7. Jakékoliv závady, ať technického nebo hygienického charakteru okamžitě

nahlásí příslušnému dozoru nebo kuchařce u výdejního pultu.

8. Při nevolnosti nebo zranění jsou strávníci povinni okamžitě tuto skutečnost

nahlásit dozoru v jídelně

9. Odnášení potravin z prostoru školní jídelny do budovy školky je zakázáno.

Pod dozorem může být odneseno pouze ovoce.

10. Jídelní lístek je vyvěšován pro rodiče na chodbě v šatně dětí.

11. Pokud mají rodiče připomínky ke školnímu stravováním, mohou se vždy

obrátit na vedoucí školní jídelny v úředních hodinách.

V Praze dne 31.8.2018

Simona Vlčková