arr3Upozornění - námořnická tričkaNámořnická trička, která jsme si vyrobili na škole v přírodě, je potřeba před prvním praním po rubu... arr3Kouzelník17.6. 2019 jdeme s dětmi na kouzelnické představení do Chaberského dvora... arr3Divadelní představení20.6.2019 jdme s dětmi do Chaberského dvora na divadelní představení ,,4 pohádky o jednom drakovi"... arr3Zahradní program s Cucínem24.6.2019 budeme mít na školní zahradě na Bíleneckém náměstí zahradní program s ,,Cucínem"... arr3SokolníciPoslední den v tomto školním roce - 28 6. 2019 nás ještě navštíví sokolníci se svými dravci a... arr3Znovu otevření fotogaleriePo projednání s odborníky, na základě souhlasného potvrzrní všech rodičů o zveřejňování fotografií... arr3Platby na prázdninový provoz Děti 3-5 let - platí školné i stravné Stravné... arr3Oznámení o letním provozuarr3Prázdninový provozVážení rodiče, pokud máte zájem o docházku vašich dětí během letních prázdnin od 1.7. do 12.7. 2019...

» Provozní řád školní jídelny
Provozní řád školní jídelny

pro strávníky

1. Povinnost stravování v mateřské škole je stanovena pro všechny děti, které

jsou v době podávání jídla přítomny.

2. Jídlo pro děti mateřské školy je podáváno 3x denně a mezi jednotlivými jídly

nesmí časový odstup přesáhnout 3 hodiny.

Režim stravování:

doba podávání dopolední svačiny   8,30 -   9,00 hod - I. a III. třída     9,00 - 9,30 hod. - II.tř.

doba podávání oběda                     11,30 - 12,00 hod. - I. a III.třída    12,00 - 12,30 hod - II.tř.

doba podávání odpolední svačiny  14,30 - 15,00 hod.  -všechny třídy

3. Stravné se platí zálohově na celý měsíc dopředu. Částka odpovídající součinu počtu  dní provozu mateřské školy a ceny celodenního (polodenního) stravného je ponížená o přeplatek stravného z předchozího měsíce. Stravné se platí složenkou nebo převodem vždy do desátého v měsíci.

Odhlášení stravy je možné den předem nebo v týž den ráno do 8 hod.jen v MŠ Bílenecké nám.

MŠ Hrušovanské nám. je nutné odhlášení stravy den předem nejpozději do 12,30 hod. Vyzvedávání obědů je možné pouze první den nepřítomnosti dítěte od 10,30 hod. do 11 hod. téhož dne.

Úřední hodiny vedoucí školní jídelny po dohodě v úterý a čtvrtek  v dopoledních hodinách.

Pokud strávník nezaplatí včas, nebude mu podána strava.

4. Na konci školního roku se přeplatek stravného převádí do následujícího školního roku, v případě ukončení docházky je přeplatek vrácen na bankovní účet strávníka.

5. Polévka je podávána u stolu. Poté děti přistoupí k výdejní lince, kde obdrží

jídlo. Lžíce a pití je již připraveno na stolech. Příbory si připravují děti. Po

konzumaci si strávník vše odnese na vyčleněný pult.

6. Strávníci se v jídelně chovají ukázněně, ohleduplně a v souladu

s hygienickými a společenskými pravidly při stravování.

7. Jakékoliv závady, ať technického nebo hygienického charakteru okamžitě

nahlásí příslušnému dozoru nebo kuchařce u výdejního pultu.

8. Při nevolnosti nebo zranění jsou strávníci povinni okamžitě tuto skutečnost

nahlásit dozoru v jídelně

9. Odnášení potravin z prostoru školní jídelny do budovy školky je zakázáno.

Pod dozorem může být odneseno pouze ovoce.

10. Jídelní lístek je vyvěšován pro rodiče na chodbě v šatně dětí.

11. Pokud mají rodiče připomínky ke školnímu stravováním, mohou se vždy

obrátit na vedoucí školní jídelny v úředních hodinách.

V Praze dne 31.8.2018

Simona Vlčková