arr3Potvrzení o platbáchVážení rodiče, potvrzení o platbách školného za rok 2018 máte k vyzvednutí u učitelek na svých... arr3MasopustTradičně je u nás v obci pořádán dne 2.3.2019 MASOPUSTNÍ PRŮVOD. Naše školička půjde opět za... arr3Škola v příroděVážení rodiče, v šatnách vašich tříd máte vyvěšen formulář k předběžnému přihlášení vašich dětí na... arr3Jarní prázdninyV našem obvodu budou jarní prázdniny probíhat od 18. do 24.2.2019. Žádáme rodiče, aby na třídách... arr3Testy školní zralosti - úprava termínuJiž nám byl z PPP sdělen termín testů školní zralosti na našich mateřských školách a budou tedy... arr3FotogalerieBohužel z pezpečnostních důvodů nám pověřencem pro oblast GDPR bylo doporučeno fotogalerii naší...

» Platby

Výše úplaty za vzdělávání pro školní rok 2018/2019 je stanovena ve výši 700,- Kč pro děti s běžnou docházkou

Všechny přijaté děti byly přihlášeny na celodenní pravidelnou docházku, platí tedy 700,- Kč

Úplata za školné plaťte převodem na účet č. 181292777/0300

Je možné zaplatit i více měsíců na jednou

Úplata za kalendářní měsíc je splatná do 15. dne stávajícho měsíce

Děti, které dovršily pěti let (předškolní děti) se vzdělávají bezúplatně, a to až do odchodu do základní školy

Pro děti, které se zúčastní předčasného zápisu do základní školy bezúplatnost neplatí

Platba za stravné viz.oddíl Školní jídelna

U obou plateb je vždy nutné uvádět variabilní symbol dítěte, který mu byl na začátku školního roku přidělen. Pokud chcete platby posílat společně převodem uveďte do poznámek plateb - školné + stravné.

YTI2NmE3