arr3Potvrzení o platbáchVážení rodiče, potvrzení o platbách školného za rok 2018 máte k vyzvednutí u učitelek na svých... arr3MasopustTradičně je u nás v obci pořádán dne 2.3.2019 MASOPUSTNÍ PRŮVOD. Naše školička půjde opět za... arr3Škola v příroděVážení rodiče, v šatnách vašich tříd máte vyvěšen formulář k předběžnému přihlášení vašich dětí na... arr3Jarní prázdninyV našem obvodu budou jarní prázdniny probíhat od 18. do 24.2.2019. Žádáme rodiče, aby na třídách... arr3Testy školní zralosti - úprava termínuJiž nám byl z PPP sdělen termín testů školní zralosti na našich mateřských školách a budou tedy... arr3FotogalerieBohužel z pezpečnostních důvodů nám pověřencem pro oblast GDPR bylo doporučeno fotogalerii naší...

» Personální obsazení
Personální obsazení školy

Pedagogický sbor:

I. třída

p. učitelka Taťána Teclová

p. učitelka Alžběta Kalendová

II. třída

p. učitelka   Dana Mitošinková – jmenována zastupováním v době nepřítomnosti ředitelky v plném rozsahu

p. ředitelka  Lenka Nikodýmová

asistentka pedagoga Monika Šefrnová

III. třída

p. učitelka   Pavla Vítková – pověřena vedoucí uč. detaš. pracoviště

p.učitelka    Blanka Jiříková

asistentka pedagoga Iva Vokurková

V rámci školního projektu financovaného EU máme v tomto roce personální podporu MŠ - školní asistentku Pavlu Kurkovou

Provozní pracovníci:

ved.školní jídelny