arr3Upozornění - námořnická tričkaNámořnická trička, která jsme si vyrobili na škole v přírodě, je potřeba před prvním praním po rubu... arr3Kouzelník17.6. 2019 jdeme s dětmi na kouzelnické představení do Chaberského dvora... arr3Divadelní představení20.6.2019 jdme s dětmi do Chaberského dvora na divadelní představení ,,4 pohádky o jednom drakovi"... arr3Zahradní program s Cucínem24.6.2019 budeme mít na školní zahradě na Bíleneckém náměstí zahradní program s ,,Cucínem"... arr3SokolníciPoslední den v tomto školním roce - 28 6. 2019 nás ještě navštíví sokolníci se svými dravci a... arr3Znovu otevření fotogaleriePo projednání s odborníky, na základě souhlasného potvrzrní všech rodičů o zveřejňování fotografií... arr3Platby na prázdninový provoz Děti 3-5 let - platí školné i stravné Stravné... arr3Oznámení o letním provozuarr3Prázdninový provozVážení rodiče, pokud máte zájem o docházku vašich dětí během letních prázdnin od 1.7. do 12.7. 2019...

» Personální obsazení
Personální obsazení školy

Pedagogický sbor:

I. třída

p. učitelka Taťána Teclová

p. učitelka Alžběta Kalendová

II. třída

p. učitelka   Dana Mitošinková – jmenována zastupováním v době nepřítomnosti ředitelky v plném rozsahu

p. ředitelka  Lenka Nikodýmová

asistentka pedagoga Monika Šefrnová

III. třída

p. učitelka   Pavla Vítková – pověřena vedoucí uč. detaš. pracoviště

p.učitelka    Blanka Jiříková

asistentka pedagoga Iva Vokurková

V rámci školního projektu financovaného EU máme v tomto roce personální podporu MŠ - školní asistentku Pavlu Kurkovou

Provozní pracovníci:

ved.školní jídelny