MŠ Bílenecké náměstí  pohádková školička   

NOVINKY

arr3Upozornění - námořnická tričkaNámořnická trička, která jsme si vyrobili na škole v přírodě, je potřeba před prvním praním po rubu... arr3Kouzelník17.6. 2019 jdeme s dětmi na kouzelnické představení do Chaberského dvora... arr3Divadelní představení20.6.2019 jdme s dětmi do Chaberského dvora na divadelní představení ,,4 pohádky o jednom drakovi"... arr3Zahradní program s Cucínem24.6.2019 budeme mít na školní zahradě na Bíleneckém náměstí zahradní program s ,,Cucínem"... arr3SokolníciPoslední den v tomto školním roce - 28 6. 2019 nás ještě navštíví sokolníci se svými dravci a... arr3Znovu otevření fotogaleriePo projednání s odborníky, na základě souhlasného potvrzrní všech rodičů o zveřejňování fotografií... arr3Platby na prázdninový provoz Děti 3-5 let - platí školné i stravné Stravné... arr3Oznámení o letním provozuarr3Prázdninový provozVážení rodiče, pokud máte zájem o docházku vašich dětí během letních prázdnin od 1.7. do 12.7. 2019...

KONTAKTY

MŠ Bílenecké nám. 33 Pohádková školička
Bílenecké náměstí 33
184 00 Praha-Dolní Chabry
tel: +420 733 667 131
napište nám

» Omluvenky (povinné předš.vz.)
Omluvenky pro děti s povinným předškolním vzděláváním

Mateřská škola Bílenecké nám. příspěvková organizace,

Bílenecké náměstí 33, Praha 8 – Dolní Chabry

 

 

Třída :

 

Oznámení o nepřítomnosti dítěte

 

Jméno dítěte ……………………………………………………………………………………………………………

Datum narození ……………………………………………………………………………………………………….

Bytem……………………………………………………………………………………………………………………….

 

bude nepřítomno v mateřské škole

 

od………………………………………………….……………do………………………………………..……………..

z důvodu………………………………………………………………………………………………….……………….

 

 

V Praze ……………………………………………..                                …………………………………………

                                                                                                          Podpis rodičů

MWFiN2JhN