arr3Výše úplaty za vzdělávání pro šk.r.2019/2020  Mateřská škola Bílenecké nám. Bílenecké náměstí 33/1,MČ Dolní Chabry – Praha 8, 184 00 Tel.:...

» Omlouvání dětí

Omlouvání dětí s povinným předškolním vzděláváním

Zákonný zástupce dítěte povinně vzdělávaného, omlouvá dítě z povinného předškolního  vzdělávání co nejdříve a to telefonicky, e-mailem nebo jiným způsobem, nejpozději do 2 dnů s výjimkou prázdnin.

Omluva musí být vždy doložena písemně, buď předem, nebo nejpozději do  tří dnů nepřítomnosti.

Písemnou omluvu je možno podat buď:

• emailem s uvedením povinných údajů – jméno a příjmení dítěte, datum narození, třída, kterou dítě navštěvuje a důvod nepřítomnosti
  • vyplnit omluvenku, která je k dispozici na třídách, nebo v šatnách na mateřských školách (později budou ke stažení na webových stránkách naší školy) a předat ve třídě kam dítě dochází

Všechny omluvenky musí být evidovány. Zameškané hodiny musí učitelky hlásit ředitelce školy.

Viz. Školní řád

Omluvenka nepřítomnosti dítěte v MŠ ... ke stažení zde