arr3Potvrzení o platbáchVážení rodiče, potvrzení o platbách školného za rok 2018 máte k vyzvednutí u učitelek na svých... arr3MasopustTradičně je u nás v obci pořádán dne 2.3.2019 MASOPUSTNÍ PRŮVOD. Naše školička půjde opět za... arr3Škola v příroděVážení rodiče, v šatnách vašich tříd máte vyvěšen formulář k předběžnému přihlášení vašich dětí na... arr3Jarní prázdninyV našem obvodu budou jarní prázdniny probíhat od 18. do 24.2.2019. Žádáme rodiče, aby na třídách... arr3Testy školní zralosti - úprava termínuJiž nám byl z PPP sdělen termín testů školní zralosti na našich mateřských školách a budou tedy... arr3FotogalerieBohužel z pezpečnostních důvodů nám pověřencem pro oblast GDPR bylo doporučeno fotogalerii naší...

» Omlouvání dětí

Omlouvání dětí s povinným předškolním vzděláváním

Zákonný zástupce dítěte povinně vzdělávaného, omlouvá dítě z povinného předškolního  vzdělávání co nejdříve a to telefonicky, e-mailem nebo jiným způsobem, nejpozději do 2 dnů s výjimkou prázdnin.

Omluva musí být vždy doložena písemně, buď předem, nebo nejpozději do  tří dnů nepřítomnosti.

Písemnou omluvu je možno podat buď:

• emailem s uvedením povinných údajů – jméno a příjmení dítěte, datum narození, třída, kterou dítě navštěvuje a důvod nepřítomnosti
  • vyplnit omluvenku, která je k dispozici na třídách, nebo v šatnách na mateřských školách (později budou ke stažení na webových stránkách naší školy) a předat ve třídě kam dítě dochází

Všechny omluvenky musí být evidovány. Zameškané hodiny musí učitelky hlásit ředitelce školy.

Viz. Školní řád

Omluvenka nepřítomnosti dítěte v MŠ ... ke stažení zde