arr3Odložení akceVážení rodiče, vzhledem k tomu, že předpověď počasí ukazuje na zítřek velké ochlazení, odkládáme... arr3Naučný program ve školičceV pondělí 16.9.2019 budou od 9,00 probíhat postupně na třídách naučné vzdělávací programy pro děti -... arr3Seznamovací odpoledneSeznamovací odpoledne - ,,BUŘTOVÁNÍ“ se uskuteční ve středu 18. 9. 2019 od 16 hodin Sejdeme se... arr3Sportovní den v ZŠV pátek 20.9.2019 se s našimi předškolními dětmi zúčastníme sportovního dne, který pořádá Základní... arr3Informace z třídní schůzkyNejdůležitější informace z třídní schůzky -       rodiče se seznámí se Školním řádem a jeho... arr3Co do školky potřebuji Maminko a tatínku, do školky mi prosím přineste: - náhradní převlečení, které zůstane... arr3Výše úplaty za vzdělávání pro šk.r.2019/2020  Mateřská škola Bílenecké nám. Bílenecké náměstí 33/1,MČ Dolní Chabry – Praha 8, 184 00 Tel.:...

Informace z třídní schůzky

Nejdůležitější informace z třídní schůzky

-       rodiče se seznámí se Školním řádem a jeho dodatkem, seznámení potvrdí svým podpisem na archu v šatně, Školní řád jsou povinni všichni dodržovat!

-       pro děti, které k 1. 9. dovršily  5 let platí povinné předškolní vzdělávání, které je až do vstupu do ZŠ bezplatné

-       doba vzdělávání pro děti s povinným předškolním vzděláváním je 4 hodiny denně v době od 8 do 12 hodin

-       každá nepřítomnost dětí s povinným předškolní vzděláváním musí být doložena písemně

-       rodiče si pro letošní školní rok odhlasovali výši příspěvku do Klubu rodičů

1600,- Kč a 2100,- Kč pro děti, které neplatí školné a za sourozence. Příspěvek je možné poslat na účet 181292777/0300 s uvedením var.symbolu a poznámky ,,klub rodičů“ nebo přinést v hotovosti průběžně do ředitelny školy, na Hruš.nám. do třídy p. učitelkám.  Platbu lze uhradit ve dvou splátkách, první do konce října a druhou do konce února.

-       jako zástupci tříd v Klubu rodičů zůstaly zvoleny:

za I. třídu paní Davídková, za II. třídu paní Dostálová a za III. třídu paní Dvořáková

-       každé dítě přinese do školky  -  kartáček a pastu na zuby – podepsané lihovou fixou (průběžně během roku je nutné je dětem kontrolovat a doplňovat),  papírové utěrky, papírové kapesníčky v krabičce, vlhké toaletní papíry, vlhké kapesníčky a 3 lepidla v tyčince nejlépe zn. Kores 20 g

-       v šatně, v pytlích budou mít děti náhradní spodní prádlo, tričko, ponožky, tepláčky, pláštěnku, holinky - uložte dětem do lavičky pod svým pytlem. Pokud bude dítě ve školce spát, přinese si pyžamko, které si každý pátek bere na vyprání domů.  Vše dětem podepište! Nepodepsané věci nelze dohledávat.

-       nenosit do školky hračky – pouze plyšáky na spaní

-       kroužky  - angličtina a tanečky jsou určeny pro předškolní děti, zájem o kroužek nahlásí rodiče učitelkám na své třídě

Žádám rodiče a ostatní návštěvníky naší školy, aby v prostorách školy a jejím okolí udržovali pořádek a vedli k tomu i své děti! Dbejte na bezpečnost a nepouštějte do budovy cizí osoby.

Mimo šatny vstupujte do dalších prostor pouze po odložení obuvi nebo s návleky.

Sledujte pravidelně informace na školních nástěnkách a webových stránkách naší školy!!!

Vítáme každou službu, sponzorský dar či spolupráci od Vás rodičů nebo přátel naší mateřské školy.

Příjemný školní rok 2019/2020

Vaše školka