arr3Odložení akceVážení rodiče, vzhledem k tomu, že předpověď počasí ukazuje na zítřek velké ochlazení, odkládáme... arr3Naučný program ve školičceV pondělí 16.9.2019 budou od 9,00 probíhat postupně na třídách naučné vzdělávací programy pro děti -... arr3Seznamovací odpoledneSeznamovací odpoledne - ,,BUŘTOVÁNÍ“ se uskuteční ve středu 18. 9. 2019 od 16 hodin Sejdeme se... arr3Sportovní den v ZŠV pátek 20.9.2019 se s našimi předškolními dětmi zúčastníme sportovního dne, který pořádá Základní... arr3Informace z třídní schůzkyNejdůležitější informace z třídní schůzky -       rodiče se seznámí se Školním řádem a jeho... arr3Co do školky potřebuji Maminko a tatínku, do školky mi prosím přineste: - náhradní převlečení, které zůstane... arr3Výše úplaty za vzdělávání pro šk.r.2019/2020  Mateřská škola Bílenecké nám. Bílenecké náměstí 33/1,MČ Dolní Chabry – Praha 8, 184 00 Tel.:...

Co do školky potřebuji

Maminko a tatínku,

do školky mi prosím přineste:

- náhradní převlečení, které zůstane v šatně v mém pytli (spodní prádlo, tričko, tepláčky a ponožky)

- podepsané pyžamko (to – pokud budu ve školce spát)

- kartáček, kelímek a pastu na zuby – prosím podepsat lihovou fixou

- holinky a pláštěnku, také podepsané

- převlečení na zahrádku

Dále pak:

- papírové utěrky v rolích

- vlhké toaletní papíry a ubrousky

- papírové kapesníčky v krabičce

- malou a větší fotografii

- 3x lepidlo v tyčince nejlépe zn. KORES 20 g

Děkujeme, Vaše děti

Oblečení pro pobyt v MŠ dávejte dětem pohodlné, funkční a hlavně takové, které si děti umí samy obléknout.

Nepodepsané věci není možno dohledávat!

ZjkyMzRkZ