arr3Potvrzení o platbáchVážení rodiče, potvrzení o platbách školného za rok 2018 máte k vyzvednutí u učitelek na svých... arr3MasopustTradičně je u nás v obci pořádán dne 2.3.2019 MASOPUSTNÍ PRŮVOD. Naše školička půjde opět za... arr3Škola v příroděVážení rodiče, v šatnách vašich tříd máte vyvěšen formulář k předběžnému přihlášení vašich dětí na... arr3Jarní prázdninyV našem obvodu budou jarní prázdniny probíhat od 18. do 24.2.2019. Žádáme rodiče, aby na třídách... arr3Testy školní zralosti - úprava termínuJiž nám byl z PPP sdělen termín testů školní zralosti na našich mateřských školách a budou tedy... arr3FotogalerieBohužel z pezpečnostních důvodů nám pověřencem pro oblast GDPR bylo doporučeno fotogalerii naší...

Masopust

Tradičně je u nás v obci pořádán dne 2.3.2019 MASOPUSTNÍ PRŮVOD.

Naše školička půjde opět za společnou masku - chlapci za Motýly Emanuely  a holčičky za Makové panenky. Kdo se budete chtít zúčastnit a jít s námi za hromadnou masku nahlašte své děti učitelkám na třídě, kde budeme pro děti vyrábět masky, na které je také potřeba zakoupit jednotná bílá trička.

Prosíme o nahlášení dětí v co nejbližším termínu, nejpozději však do 30.1.2019

MTc1ZDdl